O nás

Radi vám pomôžeme s predajom nehnuteľnosti

Od roku 2011 sa venuje realitnej činnosti. Klientom ponúkame naše služby ako klasická realitná kancelária, avšak svoju ponuku služieb sme rozšírili aj o rýchle, diskrétne, bezpečné a dôverné sprostredkovanie kúpy a predaja nehnuteľností.

V prípade, že klient je v situácii, kedy je predaj jeho nehnuteľnosti akútny, má konkrétny dôvod, prečo potrebuje nehnuteľnosť predať rýchlo, tak mu vieme pomôcť. Táto myšlienka nás priviedla k vytvoreniu webovej stránky HELPREAL.sk, ktorá klienta priamo usmerňuje a informuje o možnostiach realizácie predaja a ponúka dve rôzne spolupráce s nami. Klient sa sám rozhodne, čo je pre neho výhodnejšie a z časového hľadiska lepšie. 

Pri službe rýchleho predaja najskôr určíme trhovú hodnotu nehnuteľnosti na základe analýzy, ktorú následne znížime. Výška zľavy sa líši v závislosti od každého jednotlivého prípadu. Výslednú ponuku odprezentujeme predávajúcemu a následne vykonáme kroky na základe jeho rozhodnutia.

Naše služby chceme ponúkať všetkým, ktorí ich potrebujú. Klientov nemáme v úmysle nútiť k predaju ani nijako zavádzať a ovplyvňovať. Ak predávajúci nemá mať prospech z rýchleho predaja, odporúčame, aby nehnuteľnosť nepredával touto formou. Ponúkneme mu klasický predaj prostredníctvom realitnej kancelárie. Konečné rozhodnutie zostáva na predávajúcom a my ho rešpektujeme. Cieľom našej spoločnosti je pomôcť ľuďom s predajom svojej nehnuteľnosti tak, aby sa svojím krokom posunuli v živote ďalej a samotný predaj im priniesol nové životné úspechy.

Zároveň sme sa rozhodli poskytnúť priestor menším alebo väčšim investorom, ktorí disponujú voľnými finančnými prostriedkami a majú záujem použiť ich na kúpu nehnuteľnosti, čím prispejú k pomoci ľuďom, ktorí to práve potrebujú.